?

Log in

No account? Create an account
Сало, нєжноє як шо? [entries|archive|friends|userinfo]
Найміть мене обідати!

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Харків [Mar. 21st, 2014|01:08 am]
Найміть мене обідати!
Щоб ви зрозуміли, що фіг шо можна зрозуміти в теперішній ситуації наведу результати моєї зацікавленості подіями 14 березня в Харкові на Римарський вулиці.
Нагадую, що в усіх наведених матеріалах і лінках присутня де більша де менша суб’єктивність, на це треба зважати.

Що сталося:
Хроніка подій
Ось картина з бекграундом

Щоб було зрозуміло, чому всі пишуть про офіс Просвіти. Чесно кажучі і не знав, що там була Просівта. Для мене будинок посеред Римарської асоціювався виключно з камуфляжними пацанчиками.
Історія про те, як Патріот України вижав Просвіту з Римарської 18
Короткий зміст: Приміщення арендоване (окреме питання: кому воно належить? не здивуюся, що гєпі. Посудіть: центр міста, нормальний будинок, навіщо бізнесмену здавати площі жебрацькій Просвіті чи стрьомним пацанам в камуфлі). Весь час приміщення намагались використати для власний завдань то Патріот України, то Свобода періодично відсторонюючі старих вусанів у вишиванках. Коли вусані скиглили, їх вгамовував голова київської Просвіти з Батьківщини. Однороженко, Швайка, Зубков, Кравців.

В середені були Патріот України, ультраси Металіста і якісь наці Misanthropic Division (в цьому пабліку виклали і нічні фото і візит гєпи) а може і ще хтось був. Загалом 30-40 осіб.
Власне, їх неодноразово проголошували Правим Сектором, та не все так просто. Ще не так давно тризубівці відмежовувались від ПУ.

Прооплотівський сайт звинувачує ПУ у віджиманні кіосків на користь бізнесменів пов’язаних з Тріоланом. В процесі віджиму з’являється адвокат Михайло Ніконов, який також виступає як адвокат Однороженка.
Подейкують, що за обривом проводів провайдерів-конкурентів Тріолану теж стоїть ПУ.
Руслан Еглит, для якого ніби віджимали кіоски виявився пов’язаним з васьком салигіним (колоритний персонаж який серед іншого пішов у декрет і хотів назвати Сумську кушнарьовштрассе), а його партнер Липчанский з БЮТ і Аваковим, з яким вони згодом побили горшки. От іще як люди гроші заробляють. Пам’ятаю в ПУ була компанія по дискредитації Мівіни, що вона страх яка некошерна, а за місяць побавчив на полицях супермркету уже російський бомж-пакет Ролтон. Ну, і варто нагадати анекдотичну ситуацію з придбанням у в’єтнамців бамбукових смолоскипів для смолоскипної ходи проти засилля в’єтнамців.
Але цих персонажів також пов’язують з гєпой. Тут прямо пов’язують гєпу і з тими і з тими Та й 14го гєпа напряму подзвонив Білецькому і ручкався в середені.
Кажуть, що пресування ПУ в 2011му пов’язане з тим, що вони викрили схему легалізації в’єтнамців в Харкові черз підставний виш. Також подейкують, що в цей час ПУ розкололась і частина людей пішли в оплот.
І це все ще без ментівського оплоту і жиліна, а там рай для конспірологів. І наркотрафік і чучмеччук і сурков і ярославський і ротшильд і російський крімінал і гру з фсб.

Зрозуміло, шо це була провокація. Колорадів накрутили і показали куди йти. А на місці були люди, підготовлена позиція і зброя. Підтягнулось кілька сотень і в них теж була зброя, міліція не втручалась. Трупи і поранені. Переговори з гєпою і затримання майже всіх в будинку. Ну, крім Білецького. Майже всі з Харкова і області.
Навіщо? Чому в цей день? Кому вигідно?
LinkLeave a comment

Доколє?! [Mar. 5th, 2014|08:30 pm]
Найміть мене обідати!
Link1 comment|Leave a comment

Хотів би, щоб в Криму все було гаразд [Feb. 28th, 2014|10:28 pm]
Найміть мене обідати!
Мустафа Джемілєв
Рефат Чубаров
Осман Пашаєв
Енвер Ізмайлов

особливо в цих людей, більше я нікого з кримських татар не знаю. ну і всім іншим кримчанам: бережіть себе
LinkLeave a comment

Актуальні питання регіону [Feb. 26th, 2014|09:33 pm]
Найміть мене обідати!
«На нараді також було відмічкно, що хоча Партія регіонів і вважалася провладною партією, але працювали в ній мешканці нашого селища та саме їх силами був залитий льодовий каток в селищі та зроблено безліч добрих справ, тому питання «За що?» залишається відкритим та без відповіді»
доповідають з Сахновщини
LinkLeave a comment

Увели в Оману [Feb. 22nd, 2014|11:51 am]
Найміть мене обідати!

Маскат, дай команду, Маскаааат!!
LinkLeave a comment

Houston we have a problem [Feb. 22nd, 2014|03:15 am]
Найміть мене обідати!


Якщо ця остання фотка в інстаграммі відповідає дійсності і він в теплій країні, то певно послухав ребе і коломойського(якщо його слова не фейк) і десь "лікується". в нього ніс по вітру, в 2004му він був на Майдані. заява від кримчан обнадійлива, в луганську вийшов якийсь регіоналішко з пр. очевидно, що на з’їзд багато хто не поїде. приліт овоча в Харків серйозно не підтверджено, так що допі і Топаз не допоможе (а Топаз виявився з Харкова!).
Але якщо дзьобов, кріпак і овоч дійсно в Харкові, гєпа/допа вирішили погратись в першу столицю, то волати про г’юстон доведеться нам. Підтримка овоча, лєнточєк, язика і відраза до підсідомого бандери тут висока, не обманюйтесь вечірньою ходою. чим це скінчиться - невідомо.

по справжньому хороша новина - лєнінопад
LinkLeave a comment

такі справи [Feb. 21st, 2014|12:36 pm]
Найміть мене обідати!
Калетник - спонсор черной политики. Могильщик. Все бабло налом, которое получает "Беркут" прямо в автобусах и весь наличман, который идет титушкам - это все оплачивает Калетник. Его люди раз в неделю возят бабло в Харьков, Луганск и Одессу. Хотя с Одессой еще тот цирк. Его заместитель Стёпа Дериволков родом их Измаила и именно он контролирует поставку и оплату одесским титушкам, а поскольку в Одессе с титушками слабовато, то Степе приходится крутиться. Это Кремлю только можно втирать, что Одесса спит и видит себя в составе России (в гробу она ту Россию видела), поэтому Стёпе приходится возить сюда титушек из Приднестровья. Платит Степа приднестровским боевикам по 100 баксов в день. Координирует же всю эту гопоту в Киеве Стёпын зам и он же начальник киевской областной таможни, которая контролирует аэропорт "Борисполь" Гила . Это он ответственный за трассу на Харьков. В общем, братва под Калетником убойная. Недавно они зарезали и выбросили из окна 12 этажа одного начальника отдела, который работал у Гилы и вскрыл (попалил) схему поставок товаров и оружия через терминал аэропорта.

В Гостомель прилетели 8 бортов из России. На борту оружие. Калетник свалил в Россию, и именно он контролирует и сопровождает все борты с оружием. Янык дал добро ввести сюда до конца месяца российские войска. Сейчас ищут юридические механизмы. Ориентировочно должны взорвать церковь РПЦ МП или русскую школу. Следующие два дня должны быть ключевые. А потом конец Олимпиаде, чем и грозил Сурков.
(с)

Депутат Юрій Стець каже,що невідомі зі зброєю,які увірвалися до зали під час бійки-охоронці віце-спікера Калетника (с)
LinkLeave a comment

Житомир [Feb. 21st, 2014|12:29 pm]
Найміть мене обідати!
Link2 comments|Leave a comment

Позивний Топаз [Feb. 21st, 2014|05:51 am]
Найміть мене обідати!
Якщо буде нагода (пізно вже, але може ще) ніколи не відпускайте святашів, царьових, чєчєтових. Не треба кричати "ганьба" чи там щось. Треба бити, валити на землю і в’язати. Тягти на базу і депутатській шелупоні не показувать. Брати в заручники. А якщо вже конче виникне бажання відпустити — бити напам’ять, щоб боліло потім на погоду, перевдягати в майданівський однострій, і пускати в бік беркуту. Просто заради криків "я людина путіна, Топаз, дай команду! ТОПААААЗ".
Ніяких ввшників не відпускать, в’язати і замикати. Це живий щит і валюта на обмін. Вони не жаліли і їх жаліти не треба. Вони мали змогу захворіти, не виконувати, домовитись і стріляти по ногах, натомість вони стріляли на смерть, завозили гастролерів і били людей.
Зіскакувати треба було раніше. Тепер в залік іде тільки здача командирів, документів і зброї.

Треба розкладать армію, поки її не замарали кров’ю. На сході-півдні сьогодні будуть пісуарити і кликати кацапів, на депутатів надії нема, вони ще не зрозуміли, що вони трупи поки що політичні, і стрімко наближаються до фінансової і фізичної загибелі. І щоби уникнути цього їм треба дружно працювати гребцями, тоді може і вигрібуть. На ментів-сбу надії нема. Максимум, що ми почуємо "розібрали арсенал в 223 свола!1!11". Не знаю, як на франківщині звідки чути це кукурікання, а в нас кришує збут зброї сбу і списати на майдан свої продажі для них буде ідеальна тема. Ну, як пожежа в луганському Домі Васньова коли спалили неїснуюче медичне обладнання. На західні санкції надії нема, ці йолопи за півроку плану дій не склали і досі шмарклі жують, та й фігуранти в областях дрібніші. Доки вони роздуплять, як прочитати kierness effriemoff shishatstiyi ioftfe toopkink viilkoolh тут вже пройде три з’їзди і два референдуми під пильним оком колорадських загонів.
LinkLeave a comment

(no subject) [Feb. 20th, 2014|01:49 pm]
Найміть мене обідати!

Імовірно, що вже нічого не зупинити. Сусідський сценарій завертівся, і сподіватися можна тільки на чудо, наших людей, нездарність виконавців або військових.
Чи зможе Дніпропетровська десантура розборнити сторони? Чи схоче? Чи є там офцери? Гадаю, сусіди цю можливість проробили, тож сумнівно. Зможуть встигнути військові з Галичани? Захочуть? Встигнуть? Залишки патріотів з сбу-розвідки, які нейтранізують чужий командний центр? Скоріше за все і тут сусіди все контролюють.
Чи зможуть наступати ввшикі? Первдягнені в тітушню бандити і зеки? Очевидно в наступ підуть озброєні спецзагони, а цій швалі буде відведена роль поліцаїв, загонщиків і погромників. А потім і їх постріляють коли відпаде в них нужда.
Скільки протримається беззбройний Майдан? Куди відходити? Куди поранених?
Скільки є часу в країни до зовнішнього втручання? Що можна підготувати? Як нейтралізувати зрадників?
Хто зрадник? Турчинов? Яценюк? ПС? Чи варто шукати зраду зараз? Чи не на це розраховували сценаристи? Кому можна довіряти?
Ну і мертвечук, здохарченко, плюєв, шмукаш, вротнов, ну ти пойняв.

На Бога одна надія. Бережіть себе. Вічна пам’ять загиблим...21.20
200 з гаком мудаків тілько й роблять, що дрочать в Раді. Якщо вони не прийняли нічого за 3 години, то сьогодні і не приймуть. Тупі ідіоти, не розуміють, що йдеться про власні життя.
Штурму нема. Стрілянину з боку силовиків, хтось може контролювати. Очевидно, це не сусіди, ті б не вагалися. Отже командний центр слухається. Очевидно ялинковича чи когось з оточення. Чекають на підмогу. Очевидно від армії. Дніпропетровці чіпляються за кожний камінчик, бо була б охота — були б уже на місці. Отже зволікають. Але хто переговорює з армйськими? З десантурою і рештою?
Домовлятися з ялинковичем можна тільки про умови здачі, це не розуміють ні іноземці, ні більшість в Раді.
Європейці не готові і планів не мають. Чи мають плани американці? Чи готові вони втрутитись через резидентуру? Свою чи ізраїльську. Наші сбу-розвідка не діють для нас і не сильно діють на хазяїв-сусідів, вочевидь вони розкладені повністю. Мао казав: бий по штабах.

00.
єдине, розумне, що могли зробити радні йолопи - це парламентський переворот, викликати до себе мвдшника і сбушника і арештувати їх. а вони жують соплі, будуть вмовляти мудака снізойті до підписання. а на ранок заарештують їх самих. тікі зайде в раду - а його хап і в мішок і так по одному. а потім постріляють у дворі і спишуть на терористів. ступінь занепокоєності європейців перевищіть всі очікування!
а на ранок вибрикне кримський парламент і ніхто його не зупинить, а потім і нащі гєпарди відчибучать і перша столиця -вдруге столиця, провокації і запрошення кацапів.
Link1 comment|Leave a comment

navigation
[ viewing | 10 entries back ]
[ go | earlier/later ]